Author: l***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 第一次購買的商品平板電腦10.1吋螢幕超美好用
顏色: 黑色
Price: HK$403.00
| Material | PE |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Features | Supports USB OTG |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Pink |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2401150558658114 |
Brand Name: Coopers
Quality: 975154 people said the quality is very good!
Author: l***6
Date:
Review: 第一次購買的商品平板電腦10.1吋螢幕超美好用
顏色: 黑色
Author: v***0
Date:
Review: It’s very Goooooooooooooood!!!!!!!
顏色: 黑色
Author: l***6
Date:
Review: gooooooooooooood
顏色: 粉色
Author: D***o
Date:
Review: It’s nice for viewing movies,games etc the camera/photo it’s good quality.
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.